Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Pizza bardzo dobra, dostawa szybka. Jedyny minus to brak rukoli w prosciutto.
Smacznie i szybko. Polecam.
pizza została dostarczona bez rukoli a w dodatku spalona i nie dokładnie pokrojona.Na stronie był podany czas a mimo wszystko czekałem jeszcze 20 minut restauracja co każdy mój przyjazd robi się coraz gorsza.Nie polecam.