Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Pizza bardzo dobra, dostawa szybka. Jedyny minus to brak rukoli w prosciutto.

Mateusz

Smacznie i szybko. Polecam.

Natasza

pizza została dostarczona bez rukoli a w dodatku spalona i nie dokładnie pokrojona.Na stronie był podany czas a mimo wszystko czekałem jeszcze 20 minut restauracja co każdy mój przyjazd robi się coraz gorsza.Nie polecam.